II Braniewski Bieg Hozjusza. Już 3 września

  • 27.08.2017, 14:02 (aktualizacja 27.08.2017 14:11)
  • redakcja onLiveTV.pl
II Braniewski Bieg Hozjusza. Już 3 września redakcja onLiveTV.pl

Już 3 września kilkuset zawodników z całej Polski weźmie udział w II edycji Braniewskiego Biegu Hozjusza.  Jest to jedna z największych i najważniejszych imprez sportowych w Braniewie. 

W tym roku z uwagi na prace budowlane przy moście trasa ulega małej zmianie na odcinku ul. Nadbrzeżnej, po wybiegnięciu z Rynku kierujemy się ul Portową do ulicy Morskiej, następnie za Cmentarzem skręcamy w ul. Smutna i biegniemy do ul. Nadbrzeżnej i dalej stara trasą w kierunku ul. Świętokrzyskiej.

Podobnie jak w zeszłym roku bieg rozpocznie się o godz. 14.00 przed Braniewskim Centrum Kultury a zakończy się w amfiteatrze miejskim. Zawodnicy będą mieli do przebiegnięcia 10 km, trasa bez atestu ale oczywiście z pomiarem czasu.

W tym roku oprócz medali i statuetek zwycięzcy otrzymają również nagrody pieniężne. Dodatkowo po biegu wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe.

Wręczenie nagród odbędzie  na terenie Zespołu Szkół Zawodowych przy ul. Gdańskiej w Braniewie.   

Już po raz drugi do Braniewa przyjadą zawodnicy z całej Polski. Zawodnicy m.in. z Łodzi, Olsztyna, Gdańska, Elbląga, Mrągowa, Warszawy, Pasłęka, Malborka oraz wielu braniewian.

Wspaniała atmosfera, mnóstwo emocji, ale i rywalizacja o cenne sekundy, miejsca na podium i nagrody - tak w skrócie wyglądał Braniewski Bieg Hozjusza, który na początku września odbył się w Braniewie po raz pierwszy  w zeszłym roku.

redakcja onLiveTV.pl

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe