Został rozstrzygnięty pierwszy etap konkursu na nowego dyrektora Braniewskiego Centrum Kultury

  • 24.08.2017, 19:23
  • redakcja onLiveTV.pl
Został rozstrzygnięty pierwszy etap konkursu na nowego dyrektora Braniewskiego Centrum Kultury redakcja onLiveTV.pl

Został rozstrzygnięty pierwszy etap konkursu na nowego dyrektora Braniewskiego Centrum Kultury.  W piątek 18 sierpnia komisja rekrutacyjna zweryfikowała dokumenty sześciu kandydatów ubiegających na stanowisko dyrektora.   

Zgłoszenia do konkursu na dyrektora braniewskiej placówki kulturalnej można było składać do 17 sierpnia. Od kandydatów wymagało się m.in. wyższego wykształcenia; co najmniej 5- letniego stażu pracy, w tym co najmniej 3-letniego stażu pracy na stanowisku kierowniczym. Mile widziane było doświadczenie i osiągnięcia w pracy związane z działalnością w zakresie kultury. 

Chętnych na stanowisko dyrektora BCK było sześć osób: Janusz Piskorski, Ewa Żuryło, Grzegorz Kapica, Justyna Podleś, Joanna Zuehlke oraz Arkadiusz Bryl. 18 sierpnia, komisja rekrutacyjna  zweryfikowała dokumenty tych osób. Do kolejnego etapu przeszli: Janusz Piskorski, Ewa Żuryło i Joanna Zuehlke. Kandydaci ci 25 sierpnia będą przedstawiać komisji rekrutacyjnej autorską koncepcję funkcjonowania i rozwoju Braniewskiego Centrum Kultury, uwzględniając przy tym możliwości budżetowe instytucji i możliwe do pozyskania środki zewnętrzne. 

Kto zostanie dyrektorem BCK? Nazwisko kolejnego dyrektora BCK powinniśmy poznać we wrześniu. Do końca sierpnia placówką kieruje Marta Spychała, która w pierwszej połowie lipca zrezygnował z pełnienia tej funkcji.
 


 

redakcja onLiveTV.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe