Funkcjonariuszka Straży Granicznej udzieliła pomocy poszkodowanej w wypadku drogowym

  • 25.07.2017, 11:00
  • por. SG Mirosława Aleksandrowicz
Funkcjonariuszka Straży Granicznej udzieliła pomocy poszkodowanej w wypadku drogowym Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej

22 lipca w godzinach popołudniowych kobieta kierująca samochodem osobowym marki Honda Civic na drodze wojewódzkiej 504 łączącej Elbląg z Braniewem straciła panowanie nad pojazdem i dachowała.  

Bezpośrednim świadkiem zdarzenia była funkcjonariuszka z Placówki Straży Granicznej w Braniewie (w czasie wolnym od służby), która natychmiast udzieliła pierwszej pomocy poszkodowanej, wezwała służby ratunkowe i zabezpieczyła miejsce zdarzenia.

Kierująca po wydostaniu się z auta, była w szoku. Wychodziła na środek jezdni nie dbając o swoje bezpieczeństwo. 24-letnia mieszkanka Braniewa uskarżała się na ucisk i silny ból w klatce piersiowej oraz w okolicach odcinka szyjnego.

Sierż. sztab. SG Marta Benke-Rusinowska do momentu przybycia służb ratunkowych zabezpieczyła miejsce zdarzenia oraz zadbała o poszkodowaną.

 Na miejsce wypadku przybyła straż pożarna, policja oraz pogotowie ratunkowe, które przetransportowało kobietę do szpitala w Elblągu.

por. SG Mirosława Aleksandrowicz
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Logicznie myślący
Logicznie myślący 25.07.2017, 17:37
A czy gdyby pani która udzieliła pomocy pracowała na kasie w biedronce to już byłoby "podróżująca kobieta udzieliła pomocy". Jakie do cholery ma znaczenie, gdzie pracowała osoba, która tej pomocy udzieliła, wyjaśni mi ktoś?

Pozostałe