Zarząd z absolutorium. Budżet dobrze wykonany

  • 22.06.2017, 23:21 (aktualizacja 22.06.2017 23:27)
  • arch. Starostwo Powiatowe
Zarząd z absolutorium. Budżet dobrze wykonany arch. Starostwo Powiatowe

Radni Rady Powiatu Braniewskiego udzielili absolutorium Zarządowi Powiatu Braniewskiego i pozytywnie zaopiniowali wykonanie budżetu za 2016 rok.

 Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Braniewskiego starosta braniewski Leszek Dziąg przedstawił sprawozdanie z wykonania budżetu za 2016 r., które zostało pozytywnie zaopiniowane przez Regionalną Izbę Obrachunkową i Komisję Rewizyjną.

 Komisja wnioskowała również do RIO o udzielenie Zarządowi absolutorium. Wniosek ten został przez RIO zaopiniowany pozytywnie.

Większość radnych (przy jednym głosie przeciw i jednym wstrzymującym się) zagłosowała za udzieleniem Zarządowi absolutorium.

— W imieniu całego Zarządu serdecznie dziękuję za udzielenie absolutorium, ocenienie pracy Zarządu w ubiegłym roku i pracy nad wykonaniem budżetu uchwalonego przez radę — powiedział starosta braniewski Leszek Dziąg. — Jest nam miło, że ocena jest pozytywna i za tą ocenę wszystkim radnym serdecznie dziękuję. Mam jeszcze taką prośbę, żeby jednak unikać takich sytuacji sprzeciwu dla samego sprzeciwu.

 

arch. Starostwo Powiatowe
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe