Regulamin ogłoszeń

Regulamin działu OGŁOSZENIA (bezpłatne):

1. Aby dodać ogłoszenie bezpłatne* należy wypełnić formularz. (Ogłoszenie bezpłatne to ogloszenie, które nie zawiera treści reklamowych i nie związane jest z prowadzeniem jakiejkolwiek działalności gospodarczej).

2. Wstawianie ogłoszenia rozpoczyna się od wyboru odpowiedniej kategorii.  Podczas wpisywania treści wymagane jest podanie imienia, adresu e-mail, tytułu, i treści ogłoszenia (reszta pól opcjonalnie).

3. Ogłoszenie jest publikowane automatycznie, niemniej administrator zastrzega sobie prawo usuwania ogłoszeń (np. gdy wstawione zostało do niewłaściwej kategorii, zawiera wulgaryzmy, lub gdy zamieszczone ogłoszenie nosi znamiona ogłoszenia komercyjnego - reklamowego).

4. Ogłoszenie jest automatycznie kasowane po 14 dniach.

5. Za treść ogłoszeń portal onLiveTV.pl nie ponosi odpowiedzialności.

Regulamin działu OGŁOSZENIA (komercyjne/płatne):

1. Aby dodać ogłoszenie komercyjne/płatne* należy wypełnić formularz. (Ogłoszenie komercyjne to ogłoszenie, które zawiera treści reklamowe i związane jest z prowadzeniem działalności gospodarczej).

2. Wstawianie ogłoszenia rozpoczyna się od wyboru odpowiedniej kategorii. Podczas wpisywania treści wymagane jest podanie imienia, adresu e-mail, tytułu, i treści ogłoszenia.

3. Ogłoszenie jest publikowane automatycznie, niemniej administrator zastrzega sobie prawo do edycji ogłoszeń (np. gdy wstawione zostało do niewłaściwej kategorii lub zawiera wulgaryzmy)

4. Ogłoszenie jest automatycznie kasowane po 30 dniach.

5. Za treść ogłoszeń portal onLiveTV.pl nie ponosi odpowiedzialności
 

Aby opublikować ogłoszenie komercyjne w serwisie ogłoszeniowym portalu onLiveTV.pl przed przystąpieniem do zamieszczenia ogłoszenia należy dokonać wpłaty na wskazane konto bankowe.

Wpłaty za publikację ogłoszenia komercyjnego należy dokonywać na konto bankowe:

Bank Milenium S.A.: 30 1160 2202 0000 0000 2762 8483

Dane odbiorcy: onLiveTV.pl Telewizja Internetowa ul. Młynarska 2/14, 14-500 Braniewo

W tytule przelewu prosimy o wpisanie swojego nicku podanego przy rejestracji w portalu i danych do Faktury VAT (która zostanie przesłana na adres e-mail nadawcy ogłoszenia).

Po dokonaniu płatności można przystąpić do zamieszczenia ogłoszenia

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: redakcjaonlivetv.pl@gmail.com lub telefoniczny: 881 212 847

Regulamin: Katalog firm

1. Każdy Użytkownik portalu onLiveTV.pl Telewizja Internetowa może bezpłatnie dodać firmę do "Katalogu Firm". Aby dodać wpis firmy do katalogu należy: - dodać tytuł- wybrać kategorię "katalog firm", określić czas publikacji 365 dni.

2. Odnowienie wpisu na kolejny rok jest płatne i wynosi 100 zł. Po opłaceniu określonej kwoty wpis zostanie aktywowany. 

3. Każdy wpis będzie weryfikowany przez redakcję portalu pod względem jego autentyczności.

4. Skutecznym zamieszczeniu firmy w Katalogu Firm decydują właściciel portalu onLiveTV.pl Telewizja Internetowa .

5. Użytkownik ma prawo do zmiany wpisu dokonanego przez siebie, zamieszczonego w Katalogu Firm wysyłając informację o zmianach na adres mailowy: redakcjaonlivetv.pl@gmail.com

6. Użytkownik ma prawo żądać usunięcia wpisu ,dokonanego przez Użytkownika zgłaszającego żądanie, z Katalogu Firm. W tym celu wysyła e-maila z prośbą o usunięcie firmy na adres redakcjaonlivetv.pl@gmail.com

7. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia firmy z Katalogu Firm bez powiadomienia Użytkownika, który dokonał wpisu firmy do Katalogu Firm.

8. Redakcja portalu nie zamieszcza w Katalogu Firm, firm działających sprzecznie z polskim i międzynarodowym prawem.

9. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na stronie www.onlivetv.pl

10. Reklamacje dotyczące wpisów w Katalogu Firm należy kierować na adres e-mail redakcjaonlivetv.pl@gmail.com. Przedmiotowa reklamacja winna zawierać dane wnoszącego reklamacje oraz zwięzły opis przedmiotu sprawy. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Użytkownik zostanie powiadomiony na wskazany przez Użytkownika adres e-mail w terminie 30 dni od daty zgłoszenia reklamacji.

11. W przypadku pytań i wątpliwości co do funkcjonowania Katalogu Firm prosimy korzystać z formularza kontaktowego.

12. Niniejszy regulamin został ogłoszony z dniem 01 stycznia 2015 r. i obowiązuje od dnia jego ogłoszenia.