Regulamin

Użytkowanie naszego serwisu oznacza akceptację Regulaminu korzystania z Witryny. onlivetv.pl Serwis działa pod witryną internetowa onLiveTV.pl. Dodawanie jakichkolwiek treści z pominięciem ogłoszeń i wpisów promowanych jest bezpłatne. Redakcja portalu nie publikuje wpisów: nawołujących do nienawiści (rasistowskich, faszyzujących, seksistowskich itp.), informacji ściśle politycznych, służących propagowaniu danej opcji politycznej , informacji łamiących ustawę o ochronie danych osobowych, informacji naruszających dobra osobiste, obraźliwych i wulgarnych. Serwis nie gromadzi danych osób ogłaszających się, określanych w Prawie mianem Osobowych/Prywatnych.

1. Za publikowaną treść odpowiada autor odnosi się to zarówno do administratorów i dziennikarzy jak i użytkowników korzystających z serwisu onlivetv.pl Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść informacji lecz w przypadku stwierdzenia błędów lub niedorzeczności zobowiązuje się do jej poprawienia bądź usunięcia.

2. Publikacji jakiejkolwiek treści może dokonać osoba pełnoletnia (powyżej 18 roku życia). Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania informacji zgodnie z zasadami prawa polskiego. Osoba zamieszczająca informacje może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną w przypadku gdy ta okaże się fałszywa, obraźliwa lub w inny sposób łamiąca prawo polskie lub prawa poszczególnych jednostek.

3. Zabrania się umieszczania treści obraźliwych, dotyczących pornografii oraz niezgodnych z polskim prawem. Wszelkie tego typu wpisy będą usuwane. Jeżeli, któryś z istniejących wpisów uznają Państwo za niestosowny prosimy o informację.

4. Korzystanie z dostępnych w serwisie usług oraz publikowanych danych w celach innych niż związanych z przeprowadzeniem transakcji, w szczególności kopiowanie, gromadzenie, przetwarzanie i upowszechnianie danych, jest zabronione. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za naruszenie tego zakazu przez osoby trzecie.

5. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść ani aktualność publikowanych treści ani ofert zamieszczanych przez partnerów serwisu, a także nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku podania przez autora lub partnera nieprawdziwych lub niepełnych danych. Za treść publikowanych ofert odpowiadają wyłącznie jej autorzy. Wypowiedzi sprawdzane są wyłącznie pod kontem występowania błędów językowych, stylistycznych oraz ortograficznych w nadsyłanym tekście.

5a. Osoba zamieszczająca informacje może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

5b. Użytkownicy serwisu onLiveTV.pl wypowiedzi publikują na własną odpowiedzialność i ponoszą wyłączną odpowiedzialność karną i cywilną za umieszczone wypowiedzi. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na stronie internetowej.
 
5c. Prawa autorskie wszystkich informacji umieszczanych przez internautów na stronach onlivetv.pl i stronach pokrewnych przechodzą na rzecz redakcji.

5d. Każda wypowiedź publikowana na łamach serwisu, w formie drukowanej oraz na łamach serwisu internetowego www.onlivetv.pl jest subiektywną opinią autora. Osoba publikująca ponosi odpowiedzialność prawną za dodaną treść.

6. Poglądy i opinie wyrażane wyrażane przez czytelników w wpisach nadsyłanych przez internetów, posługujących się formularzem dodawania artykułu oraz komentarzach publikowanych na stronie onlivetv.pl.pl nie zawsze są zgodne z poglądami redakcji.

6a. onLiveTV.pl zastrzega sobie prawo do redagowania informacji nadesłanych zgodnie z zasadami prawa. Nie publikujemy wszystkich nadesłanych tekstów.

6b. portal onLiveTV.pl zastrzega sobie prawo niewyemitowania treści bez podania przyczyny.

7. Użytkownicy serwisu korzystający z opcji ogłoszeń, praca, randki oraz publikujące artykuły zobowiązują się podawać zgodne z prawdą.

8. Dane kontaktowe dodane w ogłoszenia, sekcji praca, randki oraz katalog firm serwisu pojawiające się przy ogłoszeniach mogą być wykorzystywane jedynie do celu, w jakim zostały podane - do nawiązania kontaktu z daną osobą w celu przeprowadzenia transakcji. Korzystanie z nich w jakikolwiek inny sposób, a szczególnie ich przetwarzanie, upowszechnianie lub dystrybucja, jest zabronione.

9. Podanie danych kontaktowych i danych osobowych w sekcji ogłoszenia, sekcji praca, randki oraz katalog firm jest dobrowolne.

10. Akceptując niniejszy regulamin ogłoszeniodawca wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr. 133, poz. 833, z późn. zm.) oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.02.144.1204).

11. Serwis onLiveTV.pl zastrzega sobie prawo do nieodwracalnego zablokowania numeru IP użytkownika, który łamie postanowienia regulaminu.

12. Niniejszy regulamin obowiązuje od chwili jego opublikowania w serwisie onlivetv.pl. Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego informowania o tym użytkowników. Wszelkie zmiany w regulaminie obowiązują od chwili ich opublikowania w serwisie onlivetv.pl

13. Serwis onLiveTV.pl jest tylko platformą informacyjną i jako taka powinna być traktowana.

14. W przypadku stwierdzenia błędów lub nieścisłości podanych informacji zawartych w Portalu prosimy o kontakt z redakcja pod adresem: redakcjaonlivetv.pl@gmail.com