O nas

onLiveTv.pl Telewizja Internetowa serwis dostępny pod adresem www.http://www.onlivetv.pl/ jest zestawieniem tematycznych serwisów informacyjnych.

Naszą ideą jest słuchać i działać. Skupiamy się na aspektach życia często pomijanych w swym przekazie. Mamy ambicje stać się portalem, który wyróżni się spośród innych, dostępnych w naszym regionie. onlivetv.pl to nie tylko portal z informacjami, w zakresie naszych działań powstał także interaktywny serwis internetowy, gdzie sami użytkownicy mogą poczuć się jak dziennikarze i zrelacjonować aktualne wydarzenia, czy opisać przebieg imprez, w jakich uczestniczyli.

Jeżeli słyszałeś o czymś, co może być interesujące dla mieszkańców naszego miasta i chciałbyś się tym podzielić, to ten portal jest dla ciebie. Nasza redakcja czeka na informacje od mieszkańców. Jeżeli organizowana jest impreza, o której my nie wiemy, lub sam jesteś jej organizatorem, daj nam znać! Byłeś świadkiem ważnego wydarzenia, irytuje cię jakiś problem, odezwij się z pewnością się tym zajmiemy!